Horváth Tamás tanár úr a 2015. évi Masters Judo Európa-bajnokságon egyéniben és csapatban is aranyérmet szerzett.
Gratulálunk!
További oldalak
Horváth Tamás tanár úr a 2015. évi Masters Judo Európa-bajnokságon egyéniben és csapatban is aranyérmet szerzett.
Gratulálunk!
Intézményünk országos és nemzetközi hálózati kapcsolatát a KIFÜ NIIF Program biztosítja