Egy sima, egy fordított
2014. november 1.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Zsinórban ötödik győzelmét szerezte meg női ANB csapatunk csütörtökön, a Kanizsiai Vadmacskák ellen. Végig uralva a játékot, mind lepattanókban (52-21), és dobószázalékban is (53%-27%), remek védekezéssel, magabiztosan szerezték meg a győzelmet. nTFSE-Kanizsia Vadmacskák SE 86-44 (23-14, 15-6, 23-7, 25-17). Pontszerzők: Mányoki Judit (25/12, 7 lepattanó, 8 assist), Németh Alma (23), Karlócai Julianna (15/3, 15 lepattanó), Lakatos Dóra (10), Bodnár Fanni (7), Miháczi Diána (2), Sánorfi Réka (2), Rakolczai Beatrix (2).

Kemény vereséget szenvedett el az NB II férfi csapatunk a MAFC BME csapata ellen. A meccs első két negyedében úgy tűnt, hogy győzelemmel zárja a hazai csapat a találkozót. Összeszedetten játszottak a srácok, 14 pontos fölénnyel fordulhattak, ám a MAFC BME csapata szívós és akaratos játékkal először felőrölte ezt a különbséget, majd a vezetést is átvette a negyedik negyed elején. A végjátékban se tudott feljönni csapatunk fejben az ellenfél szintjére, így végül 7 pontos vereséggel zárta a találkozót a TFSE. TFSE- MAFC BME 68-75 (16-20, 28-11, 10-24, 13-20). Pontszerzők: Tápai Attila (14/9), Bódi Bence (13/3), Katona Péter (11/3), Takács Máté (8/3), Bárdics Gergő (8), Jókai Mátyás (5/3), Arató Balázs (4), Krajnyák Levente (3), Oláh Olivér (2).