Döntőben az ANB csapatunk!
2015. április 21.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Szombat délután a Nyíregyháza ellen megszerzett győzelemmel bebiztosította a helyét a Amatőr Női Bajnokság döntőjében a TFSE csapata!

Az első félidőben még egymás mellett haladt a két gárda, egy-két pont volt csak az eltérés, amit végül a hazai csapat 2 pontos előnyével zártak. A második félidőben összeállt a TF védekezése, szervezetten kezdték el gyorsindításokból szerezni a pontokat, ennek eredményeképp 7 pontos előnnyel kezdek bele a záró szakaszba. A mérkőzés végén tovább növelték az előnyüket a TFSE lányai és megnyugtató 20 pontos fölénynél hangzott fel a meccset lezáró sípszó.

TFSE-Nyíregyházi Kosársuli 81-61 (16-16, 21-19, 15-8, 29-18). Pontszerzők: Lakatos Dóra (17/3 pont, 6 szerzett labda, 3 blokk), Németh Alma (16 pont, 5 kiharcolt hiba), Miháczi Diána (15 pont, 7 lepattanó), Varga Barbara (13 pont, 4 lepattanó), Bodnár Fanni (11 pont, 5 gólpassz), Magyar Bianka (3 pont), Karlócai Julianna (2 pont, 8 lepattanó), Balsay Anna (2 pont), Sándorfi Réka (2 pont).

Még két mérkőzés van hátra a rájátszásból! Pénteken (április 24-én) az MTK-Budapest ellen idegenben, május 2-án itthon, az ELTE BEAC csapata ellen lép pályára női csapatunk.