Az év első szabad- és kötöttfogású felnőttválogatójáról két ezüst- és két bronzéremmel tértek haza a TF-hallgatók.
Január 28-án a csepeli Kozma István Magyar Birkózó Akadémia adott otthont a szabad- és kötöttfogású birkózók felnőttválogatójának, amelyen a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem diákjai is részt vettek, sőt négy érmet is szereztek.
A kötöttfogásúaknál Kismóni Móric (FTC) 2., Dömök Péter (FTC-KIMBA) 3. lett a 82 kg-os súlycsoportban. A 87 kg-osok mezőnyében Takács István (BHSE) ezüst-, míg Szilvássy Erik (Csepeli BC) bronzéremmel gazdagította gyűjteményét.
A fiatalok felkészítésében elévülhetetlen szerep jutott dr. Barna Tibornak, a Küzdősportok Tanszék nyugalmazott egyetemi docensének.
Fotó: MBSZ/Facebook