Birkózóink ismét a legjobbak között végeztek az U23-as Magyar Bajnokságon.
Kéri Zoltán kötöttfogásban, a 86 kg-os súlycsoport indulójaként elsöprő győzelmet aratott, megszerezve ezzel a bajnoki címet. Bábszky Gergely szabadfogású birkózásban végül ezüstéremmel a nyakában állhatott a dobogó második fokára. Egy újabb eredményes versenyt tudhat maga mögött az intézmény!
Ezúton is gratulálunk sikereikhez!
További oldalak