Szombathelyi túra
2015. január 19.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

A karácsonyi szünet és a Hepp kupa döntője után lány kosarasaink első útja Szombathelyre vezetett.

A tabella harmadik helyén álló hazaiak határozott kezdése meglepte a mieinket, és az első negyed 23-16 lett a Szombathely javára. A második negyedben feljavult a védekezés, és a nagyszünetben már csak 2 ponttal vezettek a hazaiak (33-31). A második félidő fordulópontnak bizonyult, ugyanis a védekezés már gyorsindításokkal is társult, és így 30-13-ra nyerték lányaink a harmadik negyedet, ezzel bebiztosítva győzelmünket. Ezt a különbséget még sikerült növelni, így a végeredmény 82-63 lett a TFSE-nek.

Pontszerzőink: Varga Barbara: 10p, Karlócai Julianna: 12/9p, 6gp, Bodnár Fanni: 18p, 9lep, Mányoki Judit: 7/3p, 6lep, Balsay Anna: 10p, Magyar Bianka: 2p, Sándorfi Réka: 4lep, Miháczi Diána: 14p, 11lep, Lakatos Dóra: 9p, 5lep. Gratulálunk a lányoknak az eredményhez!

A következő mérkőzés csütörtökön 18.00-kor lesz az E-teremben a Baja ellen. Hajrá TFSE!