Tóth Balázs, egyetemünk hallgatója tagja volt a május utolsó hétvégéjén Tokióban megrendezett 16. Kendó világbajnokságon 3. helyezést elért magyar válogatott férfi csapatnak. Balázs végig a kezdő csapatban vívott.
Románia, Ausztrália, Chile, Belgium és Kína legyőzése után a hazai Japán válogatott állította meg hazánkat a menetelésben.
Ezúton is gratulálunk!
fotó: facebook.com/hungariankendoteam
További oldalak