A Finnországban megrendezett főiskolás birkózó világbajnokságon Kozák István I. évfolyamos levelező BSc hallgatónk aranyérmet szerzett, Farkas Gábor és Csercsics Richárd pedig nyolcadik helyezést ért el.
A 2011-ben felnőtt EB-n is szereplő Kozák István a 66 kg-os kötöttfogásúak között a török Alvik Mevlut-t legyőzve nyerte el a világbajnoki címet. A világbajnokság részletes eredménylistája itt tekinthető meg.
Gratulálunk és további sikereket kívánunk hallgatóinknak!
További oldalak