Hepp-kupa továbbjutás Miskolcon
2014. december 1.Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem

Lány kosarasaink csütörtökön keleten folytatták NBA-ritmusú országjárásukat.

A Hepp Ferenc Emlékkupa legjobb 8-ba jutásért a Diósgyőr U23-as csapatát kellett legyőzni, és a hazaiak 6-0-ás rajtja ellenére ez meggyőzően sikerült. A fordítás már az első félidőben megtörtént, de a nagyszünet utáni kapkodást követően a védekezés is stabilizálódott, ezáltal a támadások is lendületesebbek lettek. Az utolsó negyedben a miskolciak már csak 4 pontot tudtak szerezni, így a végeredmény 76-32 lett a TFSE-nek.

Gratulálunk az egész csapatnak a TF legendás alakjáról elnevezett versenyben elért győzelemhez! Karlócai Julianna: 10p, 12lep, Bodnár Fanni: 8p, 6szl, Mányoki Judit: 15/9p, 6gp, Balsay Anna: 4p, 5szl, Magyar Bianka: 8p, 3gp, Németh Alma: 10p, 5kf, Sándorfi Réka: 10p, 6lep, Varga Barbara: 5p, 8lep, Miháczi Diána: 6p, 8lep Lakatos Dóra: 4gp.

A csapat december 7-én 16.00-kor a Debrecent már a Hepp-kupa 4-es döntőbe jutásáért fogadja, de addig 2 MEFOB és egy ANB mérkőzés is vár a lányokra.