Prof. dr. Tóth Miklós, a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem (TF) Egészségtudományi és Sportorvosi Tanszék nemrég leköszönt vezetője csaknem húsz év után átadta a stafétabotot a következő generációnak. A vele készült podcastban elmondja, így több ideje marad arra, amire eddig kevesebb jutott: tanítványaira, kutatásra, a szakmára.